Холістична Школа Здоров'я Наталії Власнюк

Консультації 

Покроковий алгоритм отримання консультації:

1. Для отримання консультації від нутриціолога Школи Здоров'я Наталії Власнюк Вам потрібно обрати нутриціолога та сплатити консультацію, натиснувши на кнопку “Отримати консультацію”, що розташована біля фотографії обраного Вами нутриціолога

2. Після оплати, нутриціолог зв'яжеться з Вами за допомогою месенджера Telegram та запропонує найближчий вільний день у робочому графіку для отримання відео консультації в онлайн режимі по будь-якому з перерахованих каналів зв'язку (Telegram, Viber, WhatsApp, Zoom)

 • Детальніше

  3. На консультацію потрібно близько 2,5 години Вашого часу. Подбайте про те, щоб у цей час Вас ніхто не турбував.
  4. Ви заздалегідь проходите обстеження згідно з базовим списком аналізів, який надійде Вам після оплати консультації, разом зі знижками на аналізи в низці лабораторій України. Результати аналізів Ви надсилаєте на e-mail нутриціолога не пізніше ніж за 3-4 дні до консультації.Якщо у Вас збереглися аналізи та обстеження за попередні 2 роки, це буде корисним доповненням, підготуйте їх, будь ласка, також.
  5. Не пізніше ніж за 4 дні до консультації Вам необхідно заповнити АНКЕТУ, яка надійде вам після оплати, де вказати всі Ваші скарги та симптоми, розповісти чим харчуєтесь та інші індивідуальні особливості. Вся ця інформація дозволить нутриціологу максимально розібратися в причинах Ваших проблем та допомогти Вам покращити здоров'я. Від того, наскільки повно та детально Ви розповісте про найменші нюанси Вашого самопочуття, залежить ефективність майбутньої консультації.
  6. За результатами отриманої від Вас на Консультації інформації про Ваше здоров'я, симптоми та скарги, а також після вивчення результатів пройдених досліджень, нутриціолог, за потреби, складе Вам додатковий перелік аналізів для більш глибокої індивідуальної діагностики.
  7. Після отримання результатів ВСІХ додаткових аналізів протягом 10 днів Ви отримаєте від нутриціолога детальні письмові інструкції з коригування самопочуття та способу життя (висновки, рекомендації, препарати, дозування, план харчування, меню тощо).
  8. Крім того, в інструкціях нутриціолог опише причини Ваших нездужань, їх зв'язок із роботою всього організму та оптимальні шляхи виправлення ситуації.
  9. Якщо у Вас виникнуть питання щодо рекомендацій, організації харчування або впровадження нових звичок у життя, то нутриціолог оперативно відповідатиме на будь-які з них ще протягом 1 місяця після консультації

Нутриціологи школи Здоров'я Наталії Власнюк:

 • Illustration

  Медведева Майя

  Вартість консультації 150 $

  Рада Вас вітати!Мене звуть Майя. Мені 48 років. Я з Одеси.Я сертифікований нутриціолог з медичною освітою...

 • Illustration

  Тетяна Гордійчук

  Вартість консультації 150 $

  Вітаю, мене звати Тетяна!
  Я нутріціолог школи здоров’я Наталії Власнюк.
  Маю вищу медичну освіту. У 2006 році закінчила національний медичний університет ім. О.О. Богомольця...

 • Illustration

  Юлія Кулик

  Вартість консультації 150 $

  Вітаю! Я - Юлія, нутріціолог школи здоров’я Наталії Власнюк, маю вищу освіту, працюю викладачем у ВНЗ. Місто Дніпро.Почала займатись нутріціологією з 2019 року та з того часу жодного дня не проходить без нових знань та практики.

 • Illustration

  Світлана Соколова

  Вартість консультації 150 $

  Вітаю, мене звати Світлана, я з м. Кривий Ріг.Тема здорового способу життя і здорового харчування стала мені рідною після довгих походів по лікарях ...

 • Illustration

  Ольга Дунай

  Вартість консультації 150 $

  Вітаю!Мене звати Ольга. Я Нутриціолог Школи Здоров’я Наталії Власнюк. Маю вищу психологічну освіту, зараз навчаюсь в Магістратурі за спеціальностью «Нутриціологія»...

 • Illustration

  Марина Індюкова

  Вартість консультації 150 $

  Вітаю! Мене звати Марина.Народилася у м. Краматорськ. Маю вищу економічну освіту.Найголовнішою цінністю людини є здоров'я-найважливіший пріоритет у житті, який визначає можливість для реалізації всіх цілей, як особистих, так і соціальних....

При використанні будь-яких матеріалів з даного сайту, активне посилання на джерело є обов'язковим. Інформація, розміщена на сайті, не є закликом до дії, не є заміною медичної діагностики, консультації або лікування конкретних захворювань і має виключно ознайомлювальний характер. Ніколи не нехтуйте та не відкладайте звернення за професійною медичною допомогою, покладаючись на інформацію, яку ви прочитали, побачили чи прослухали на сайті dietolog.vlasnyuk.com, або на сайтах, які на нього посилаються. За жодних обставин редакція сайту dietolog.vlasnyuk.com та його автори не несуть відповідальності перед будь-якою особою за шкоду будь-якого характеру, що виникла у будь-якому випадку від використання інформації з сайту. Інформація на цьому сайті не повинна розглядатися як заміна консультації з лікарем. Перед застосуванням будь-якої інформації, представленої на сайті dietolog.vlasnyuk.com, Вам необхідно проконсультуватися зі своїм лікарем та іншими фахівцями, або відмовитися від її використання.

Політика конфіденційності

Договір оферти

2023. Всі права захищені