Холістична Школа Здоров'я Наталії Власнюк

Холістична Школа Здоров'я Наталії Власнюк

«СамСобіНутриціолог» Рівень 3

Illustration
 • Це курс про найважливіші гормони нашого організму, який за 6 тижнів допоможе вам розібратися у роботі наднирників, щитоподібної залози, а також у важливих хитросплетіннях статевих гормонів у жінок та чоловіків.

 • А також я дам практичні поради щодо основних захворювань всіх згаданих органів. Після уроків про лімфатичну та кровоносну систему я дам вам практичні рекомендації, як їм допомагати в разі необхідності. В уроці з інтегративної розшифровки аналізів, звичайно, будуть розглянуті всі вивчені гормони та інші важливі показники.

 • Старт Навчання13.05.2024

  Тривалість навчання на 3 рівні - 6 тижнів

250 $

500 $

Оплата знімається в гривнях по курсу на момент покупки

Illustration

Програма 3 рівня:

  Урок 1. Лімфатична система

  Урок 2. Серцево-судинна система

  Урок 3. Гіпоталамо-гіпофізарно наднирникова система. Функції та основні патології.

  Урок 4. Гіпоталамо-гіпофізарно-тиреоїдна вісь. Функції та основні патології. Щитовидна залоза

  Урок 5. Репродуктивна система жінок

  Урок 6. Ендометріоз. Міома. СПКЯ

  Урок 7. Бактеріальний вагіноз. Кандидоз

  Урок 8. Менопауза

  Урок 9. Репродуктивна система чоловіків. Основні захворювання

  Урок 10. Лібідо

  Урок 11. Вчимося читати аналізи

Виберіть зручний формат навчання:

1. Тариф «Оптимальний»

● Доступ до всіх відео уроків та бонусних вебінарів● Живі прямі ефіри з Наталією Власнюк з відповідями на ваші запитання● Повні текстові конспекти українською мовою до кожного уроку, які можна роздрукувати ● Перевірка тестових завдань● Невеликі чати з кураторами, де вони відповідатимуть на всі запитання, які у вас виникатимуть протягом навчання. Також свої питання ви можете поставити безпосередньо Наталії на вебінарі● Живі практикуми з кураторами в маленьких групах для опрацювання навчального матеріалу

Додадкові матеріали:

 • Схеми корегування нутрицевтиками наступних станів:

  ● Нутрицевтики для очищення лімфи та крові● Нутрицевтична підтримка при геморої● Нутрицевтична підтримка при варикозі ● Нутрицевтичне розрідження крові та зниження рівня фібриногену● Для допомоги наднирковим залозам, поліпшення емоційного стану та нормалізації сну. ● Для підтримки здоров'я щитоподібної залози при гіпотиреозі, АІТ, вузловому зобі● Підготовка і супровід вагітності● Для зниження пролактину● Нутрицевтичне лікування ендометріозу та аденоміозу● При СПКЯ (та МФЯ)● Нутрицевтичне лікування кандидозу● Лікування загострення генітального герпесу● Протокол лікування симптомів менопаузи та виснажених яєчників● Нутрицевтичне лікування простатиту та аденоми у чоловіків● Нутрицевтична схема для покращення чоловічого здоров’я● Нутрицевтики для покращення лібідо у жінок та чоловіків● Схема підтримки статевих гормонів в період менопаузальноїї перебудови● Схема підгововки та ведення вагітності● Протоколи харчування● Особливості харчування для здоров'я щитоподібної залози● Антикандидний протокол харчування● Особливості харчування для вагітної і на ГВ

250 $

500 $

Оплата знімається в гривнях по курсу на момент покупки

2. Тариф «Індивідуальний»

Наповнення тарифу “Оптимальний”, а також:Індивідуальна консультація з кращим нутриціологом Холістичної Школи Здоров'я. Консультація включає: детальний розбір Ваших аналізів, надання рекомендацій щодо Вашого харчування та індивідуальний підбір нутрицевтиків для безпечного та ефективного оздоровлення

400 $

800 $

Оплата знімається в гривнях по курсу на момент покупки

Залишилось 5 місць

3. Тариф «VIP»

Наповнення тарифу “Оптимальний”, а також:Індивідуальна двогодинна консультація з Наталією Власнюк з розбором Ваших аналізів, рекомендаціями щодо харчування та індивідуальним підбором нутрицевтиків з наступним 2-місячним супроводом у месенджерах (відповіді на ваші запитання, допомога у впровадженні лікування)

Повна вартість навчання | 1300 $


Оплата знімається в гривнях по курсу на момент покупки

Як проходить курс?


Відеоуроки виходитимуть тричі на тиждень на зручній освітній платформі. Ви зможете переглядати їх у зручний для Вас час.

Живі вебінари та зустрічі відбуватимуться у прямому ефірі згідно з розкладом. Всі живі зустрічі будуть записані та викладені на освітню платформу наступного дня після проведення, і Ви зможете за необхідності ще не раз переглянути їх у записі.

Перед кожним прямим ефіром ви матимете змогу заповнити анкету та написати свої запитання. Відповіді на них Наталія даватиме на ефірах.

Студенти тарифу «Оптимальний» матимуть чати з кураторами для отримання оперативних відповідей на запитання.

Illustration

Курс проводить

Наталія Власнюк

нутриціолог з позитивними результатами більш, ніж у 7000 клієнтів та студентів по цілому світу.

  Магістр нутриціології
  Фахівець з харчування при різних захворюваннях
  Член української Ліги фітнес-дієтологів та нутриціологів
  Спікер міжнародних конференцій на тему здоров'я та харчування
  Засновниця Холістичної Школи Здоров'я, яку закінчили вже більше 3700 студентів

Залишились питання?

Напишіть нам.

Київстар: +380974849438Lifecell: +380938347620Vodafone: +380501422243

При використанні будь-яких матеріалів з даного сайту, активне посилання на джерело є обов'язковим. Інформація, розміщена на сайті, не є закликом до дії, не є заміною медичної діагностики, консультації або лікування конкретних захворювань і має виключно ознайомлювальний характер. Ніколи не нехтуйте та не відкладайте звернення за професійною медичною допомогою, покладаючись на інформацію, яку ви прочитали, побачили чи прослухали на сайті dietolog.vlasnyuk.com, або на сайтах, які на нього посилаються. За жодних обставин редакція сайту dietolog.vlasnyuk.com та його автори не несуть відповідальності перед будь-якою особою за шкоду будь-якого характеру, що виникла у будь-якому випадку від використання інформації з сайту. Інформація на цьому сайті не повинна розглядатися як заміна консультації з лікарем. Перед застосуванням будь-якої інформації, представленої на сайті dietolog.vlasnyuk.com, Вам необхідно проконсультуватися зі своїм лікарем та іншими фахівцями, або відмовитися від її використання.

Політика конфіденційності

Публічний договір

2024. Всі права захищені