Холістична Школа Здоров'я Наталії Власнюк

Консультації 

 • Illustration

  Всі консультації нутриціологами Холістичної Школи здоровʼя Наталії Власнюк проходять за авторською методикою Наталії та з застосуванням схем лікування та протоколів харчування розроблених Наталією Власнюк

Покроковий алгоритм отримання консультації:*на консультацію беруться підлітки не молодші за 14 років

1. Для отримання консультації від нутриціолога Школи Здоров'я Наталії Власнюк Вам потрібно обрати нутриціолога та сплатити консультацію, натиснувши на кнопку “Отримати консультацію”, що розташована біля фотографії обраного Вами нутриціолога

2. Після оплати, нутриціолог зв'яжеться з Вами за допомогою месенджера Telegram та запропонує найближчий вільний день у робочому графіку для отримання відео консультації в онлайн режимі по будь-якому з перерахованих каналів зв'язку (Telegram, Viber, WhatsApp, Zoom)

 • Детальніше

  3. На консультацію потрібно близько 1,5 години Вашого часу. Подбайте про те, щоб у цей час Вас ніхто не турбував.
  4. Ви заздалегідь проходите обстеження згідно з базовим списком аналізів, який надійде Вам після оплати консультації, разом зі знижками на аналізи в низці лабораторій України. Результати аналізів Ви надсилаєте на e-mail нутриціолога не пізніше ніж за 3-4 дні до консультації.
  5. Не пізніше ніж за 4 дні до консультації Вам необхідно заповнити АНКЕТУ, яка надійде вам після оплати, де вказати всі Ваші скарги та симптоми, розповісти чим харчуєтесь та інші індивідуальні особливості. Вся ця інформація дозволить нутриціологу максимально розібратися в причинах Ваших проблем та допомогти Вам покращити здоров'я. Від того, наскільки повно та детально Ви розповісте про найменші нюанси Вашого самопочуття, залежить ефективність майбутньої консультації.
  6. За результатами отриманої від Вас на Консультації інформації про Ваше здоров'я, симптоми та скарги, а також після вивчення результатів пройдених досліджень, нутриціолог, за потреби, складе Вам додатковий перелік аналізів для більш глибокої індивідуальної діагностики.
  7. Після отримання результатів ВСІХ додаткових аналізів протягом 10 днів Ви отримаєте від нутриціолога детальні письмові інструкції з коригування самопочуття та способу життя (рекомендації, препарати, дозування, план харчування, меню тощо ).
  8. Для кращого засвоєння інформації, яка буде почута Вами на консультації, Ви можете зробити запис зустрічі на диктофон, щоб потім переслухати в зручний для Вас час.
  9. Якщо у Вас виникнуть питання щодо рекомендацій, організації харчування або впровадження нових звичок у життя, то нутриціолог оперативно відповідатиме на будь-які з них ще протягом 1 місяця після консультації у зручному для Вас месенджері телефону.

Нутриціологи школи Здоров'я Наталії Власнюк:

 • Illustration

  Медведева Майя

  Вартість консультації 200 $

  Оплата знімається в гривнях по курсу на момент покупки

  Вітаю, мене звати Майя! Я сертифікований дієтолог з медичною освітою Школи здоров'я Наталії Власнюк. Маю вищу фармацевтичну освіту за спеціальністю «Провізор». Закінчую магістратуру, факультет Нутріціологія...

 • Illustration

  Тетяна Гордійчук

  Вартість консультації 200 $

  Оплата знімається в гривнях по курсу на момент покупки

  Вітаю, мене звати Тетяна!
  Я нутріціолог школи здоров’я Наталії Власнюк.
  Маю вищу медичну освіту. У 2006 році закінчила національний медичний університет ім. О.О. Богомольця...

 • Illustration

  Світлана Соколова

  Вартість консультації 200 $

  Оплата знімається в гривнях по курсу на момент покупки

  Вітаю, мене звати Світлана Соколова.Тема здорового способу життя і здорового харчування стала мені рідною після довгих походів по лікарях (гіпотиреоз з АІТ, 10 років на гормонах і всі «принади» гіпотиреозу: стомлюваність, сонливість, слабкість, відсутність енергії вранці та протягом дня, мерзлявість, порушення пам'яті невірна робота ШКТ, проблеми з волоссям/нігтями/шкірою і на які ендокринологи зазвичай не звертають уваги, адже ж «аналізи у вас ідеальні»)...

 • Illustration

  Ольга Дунай

  Вартість консультації 200 $

  Оплата знімається в гривнях по курсу на момент покупки

  Вітаю!Мене звати Ольга. Я Нутриціолог Школи Здоров’я Наталії Власнюк. Маю вищу психологічну освіту, зараз навчаюсь в Магістратурі за спеціальностью «Нутриціологія»...

 • Illustration

  Семеренко Дарія

  Вартість консультації 200 $

  Оплата знімається в гривнях по курсу на момент покупки

  Вітаю! Мене звати Дарія.
  Я сертифікований нутриціолог. Куратор школи "Сам Собі Нутриціолог".
  Зараз на шляху здобуття другої вищої освіти магістра нутриціології у державному університеті України...

При використанні будь-яких матеріалів з даного сайту, активне посилання на джерело є обов'язковим. Інформація, розміщена на сайті, не є закликом до дії, не є заміною медичної діагностики, консультації або лікування конкретних захворювань і має виключно ознайомлювальний характер. Ніколи не нехтуйте та не відкладайте звернення за професійною медичною допомогою, покладаючись на інформацію, яку ви прочитали, побачили чи прослухали на сайті dietolog.vlasnyuk.com, або на сайтах, які на нього посилаються. За жодних обставин редакція сайту dietolog.vlasnyuk.com та його автори не несуть відповідальності перед будь-якою особою за шкоду будь-якого характеру, що виникла у будь-якому випадку від використання інформації з сайту. Інформація на цьому сайті не повинна розглядатися як заміна консультації з лікарем. Перед застосуванням будь-якої інформації, представленої на сайті dietolog.vlasnyuk.com, Вам необхідно проконсультуватися зі своїм лікарем та іншими фахівцями, або відмовитися від її використання.

Політика конфіденційності

Публічний договір

2024. Всі права захищені