Холістична Школа Здоров'я Наталії Власнюк

Семеренко Дарія

Illustration

Вітаю! Мене звати Дарія.
Я сертифікований нутриціолог. Куратор школи "Сам Собі Нутриціолог".
Зараз на шляху здобуття другої вищої освіти магістра нутриціології у державному університеті України.
Постійно беру участь у міжнародних і національних конференціях, науково-практичних семінарах, присвячених здоров'ю і довголіттю.
Весь час проходжу авторські курси від вчених і лікарів різного фаху.
Багато читаю спеціалізованої літератури, слухаю доповіді та лекції різних фахівців у сфері нутриціології та дієтології, щоб бути в курсі нових досліджень і гайдлайнів.

В нутриціологію прийшла через власні хвороби.
Змогла подолати аутоімунне захворювання, гіпотиреоз, СПКЯ, аденоміоз та цукровий діабет 2 типу. Позбулася зайвої ваги в 8 кг, з легкістю і без шкоди здоров'ю!

Пройшла шлях від десятків безрезультатних консультацій лікарів до самостійного відновлення організму завдяки інтегративному підходу.

Я точно знаю з чого почати!

Покладаючись на свої знання і власний досвід зможу допомогти й Вам!
Без важких фармацевтичних препаратів та виснажливих дієт!
Тільки холістичний підхід до організму, як до цілісної системи.
Велику кількість проблем можна вирішити, налагодивши свій режим харчування, сон, прибравши дефіцити в організмі.
Багато хвороб можна попередити, вчасно звертаючи увагу на симптоми.

Не гайте час.

Полюбіть себе вже зараз.

Адже відновлення і турботливе ставлення до свого організму і є любов до себе!

При використанні будь-яких матеріалів з даного сайту, активне посилання на джерело є обов'язковим. Інформація, розміщена на сайті, не є закликом до дії, не є заміною медичної діагностики, консультації або лікування конкретних захворювань і має виключно ознайомлювальний характер. Ніколи не нехтуйте та не відкладайте звернення за професійною медичною допомогою, покладаючись на інформацію, яку ви прочитали, побачили чи прослухали на сайті dietolog.vlasnyuk.com, або на сайтах, які на нього посилаються. За жодних обставин редакція сайту dietolog.vlasnyuk.com та його автори не несуть відповідальності перед будь-якою особою за шкоду будь-якого характеру, що виникла у будь-якому випадку від використання інформації з сайту. Інформація на цьому сайті не повинна розглядатися як заміна консультації з лікарем. Перед застосуванням будь-якої інформації, представленої на сайті dietolog.vlasnyuk.com, Вам необхідно проконсультуватися зі своїм лікарем та іншими фахівцями, або відмовитися від її використання.

Політика конфіденційності

Договір оферти

2023. Всі права захищені