Холістична Школа Здоров'я Наталії Власнюк

Семеренко Дарія

Illustration

Вітаю! Мене звати Дарія.Я сертифікований нутриціолог. Куратор школи "Сам Собі Нутриціолог".Зараз на шляху здобуття другої вищої освіти магістра нутриціології у державному університеті України.Постійно приймаю участь у міжнародних і національних конференціях, науково-практичних семінарах, присвячених здоров'ю і довголіттю.Весь час проходжу авторські курси від учених і лікарів різного фаху.Багато читаю спеціалізованої літератури, слухаю доповіді та лекції різних фахівців у сфері нутриціології і дієтології.
В нутриціологію прийшла через власні хвороби.Змогла подолати аутоімунне захворювання, гіпотиреоз, СПКЯ, аденоміоз та цукровий діабет 2 типу. Позбулася зайвої ваги в 8 кг, з легкістю і без шкоди здоров'ю!
Пройшла шлях від десятків без результатних консультацій лікарів до самостійного відновлення організму завдяки інтегративному підходу.
Я точно знаю з чого почати!
Якщо ви бажаєте:
✅ скинути зайву вагу без зривів та негативних наслідків для здоров’я;✅️ налагодити харчування;✅️ відновити роботу шлунково-кишкового тракту і налагодити мікробіом кишківника;✅️ подолати інсулінорезистентність, цукровий діабет 2 типу, анемію;✅ позбутися наслідків стресу та нервового напруження, налагодити сон;✅ створити умови для правильної роботи організму;✅ проаналізувати дефіцити вітамінів та мінералів і компенсувати їх;✅️ підібрати дійсно потрібні вітаміни та харчові добавки;✅ налагодити роботу організму при наявності системних захворювань;✅️ покращити стан шкіри, волосся, загальне самопочуття;✅️ підвищити лібідо і вирішити проблеми статевої системи;✅️ підготуватись до вагітності або до менопаузи;✅ проаналізувати результати діагностики органів та систем..
Покладаючись на свої знання і власний досвід я зможу Вам допомогти!Без важких фармпрепаратів, без виснажливих дієт!Тільки холістичний підхід до організму, як до цілісної системи.Велику кількість проблем можна вирішити, налагодивши свій режим харчування, сон, прибравши дефіцити в організмі.Багато хвороб можна попередити вчасно, звертаючи увагу на симптоми.
Не гайте час.Полюбіть себе вже зараз.Адже відновлення і турботливе ставлення до свого організму і є любов до себе!

При використанні будь-яких матеріалів з даного сайту, активне посилання на джерело є обов'язковим. Інформація, розміщена на сайті, не є закликом до дії, не є заміною медичної діагностики, консультації або лікування конкретних захворювань і має виключно ознайомлювальний характер. Ніколи не нехтуйте та не відкладайте звернення за професійною медичною допомогою, покладаючись на інформацію, яку ви прочитали, побачили чи прослухали на сайті dietolog.vlasnyuk.com, або на сайтах, які на нього посилаються. За жодних обставин редакція сайту dietolog.vlasnyuk.com та його автори не несуть відповідальності перед будь-якою особою за шкоду будь-якого характеру, що виникла у будь-якому випадку від використання інформації з сайту. Інформація на цьому сайті не повинна розглядатися як заміна консультації з лікарем. Перед застосуванням будь-якої інформації, представленої на сайті dietolog.vlasnyuk.com, Вам необхідно проконсультуватися зі своїм лікарем та іншими фахівцями, або відмовитися від її використання.

Політика конфіденційності

Публічний договір

2024. Всі права захищені