Холістична Школа Здоров'я Наталії Власнюк

Холістична Школа Здоров'я Наталії Власнюк

«СамСобіНутриціолог» Рівень 4

Illustration
 • Це курс, який за 6 тижнів розкриє перед вами секрети роботи не лише мозку, а й усієї нервової системи, щоб ні хронічна втома, ні погана пам’ять більше ніколи не були вашими супутниками.

 • Ви дізнаєтеся, як допомагати своїм ниркам, як покращити стан кісток та суглобів. Після курсу ви зрозумієте, що треба робити, аби запобігти виникненню раку та як ефективно боротися з старінням організму як зсередини, так і зовні. Ви завершите вивчати ключові показники на уроці з інтегративної розшифровки аналізів та станете справжнім гуру з лабораторної самодіагностики

 • Старт Навчання 24.06.2024

  Тривалість навчання на 4 рівні - 6 тижнів

500 $ | 250$


Оплата знімається в гривнях по курсу на момент покупки

Illustration

Програма 4 рівня:

  Урок 1. Нервова система

  Урок 2. Мозок

  Урок 3. Нейромедіатори

  Урок 4. Хронічна втома

  Урок 5. Опорно-рухова система: кістки, сухожилля, суглоби

  Урок 6. Нирки та сечовий міхур. Будова та захворювання

  Урок 7. Подагра - захворювання на стику здоров'я нирок та суглобів

  Урок 8. Епігенетика як основний чинник здоров'я. Довголіття. Мітохондрії. Анти-ейдж харчування та процедури

  Урок 9. Профілактика раку. Харчування при постановці діагнозу. Нутрицевтичний супровід медикаментозного лікування

  Урок 10. Вчимося читати аналізи

Виберіть зручний формат навчання:

1. Тариф «Оптимальний»

● Доступ до всіх відео уроків та бонусних вебінарів● Живий прямий ефір з Наталією Власнюк з відповідями на ваші запитання● Повні текстові конспекти українською мовою до кожного уроку, які можна роздрукувати ● Перевірка тестових завдань● Невеликі чати з кураторами, де вони відповідатимуть на всі запитання, які у вас виникатимуть протягом навчання. Також свої питання ви можете поставити безпосередньо Наталії на вебінарі

500 $ | 250$


Оплата знімається в гривнях по курсу на момент покупки

2. Тариф «Індивідуальний»

Наповнення тарифу “Оптимальний”, а також:Індивідуальна консультація з кращим нутриціологом Холістичної Школи Здоров'я. Консультація включає: детальний розбір Ваших аналізів, надання рекомендацій щодо Вашого харчування та індивідуальний підбір нутрицевтиків для безпечного та ефективного оздоровлення

800 $ | 400$


Оплата знімається в гривнях по курсу на момент покупки

3. Тариф «VIP»

Наповнення тарифу Оптимальний +Індивідуальна двогодинна консультація з Наталією Власнюк з розбором Ваших аналізів, рекомендаціями щодо харчування та індивідуальним підбором нутрицевтиків з наступним 2-місячним супроводом у месенджерах (відповіді на ваші запитання, допомога у впровадженні лікування)

Повна вартість навчання | 1300$


Оплата знімається в гривнях по курсу на момент покупки

Як проходить курс?


Відеоуроки виходитимуть тричі на тиждень на зручній освітній платформі. Ви зможете переглядати їх у зручний для Вас час.

Живі вебінари та зустрічі відбуватимуться у прямому ефірі згідно з розкладом. Всі живі зустрічі будуть записані та викладені на освітню платформу наступного дня після проведення, і Ви зможете за необхідності ще не раз переглянути їх у записі.

Перед кожним прямим ефіром ви матимете змогу заповнити анкету та написати свої запитання. Відповіді на них Наталія даватиме на ефірах.

Студенти тарифу «Оптимальний» матимуть чати з кураторами для отримання оперативних відповідей на запитання.

Illustration

Курс проводить

Наталія Власнюк

нутриціолог з позитивними результатами більш, ніж у 7000 клієнтів та студентів по цілому світу.

  Магістр нутриціології
  Фахівець з харчування при різних захворюваннях
  Член української Ліги фітнес-дієтологів та нутриціологів
  Спікер міжнародних конференцій на тему здоров'я та харчування
  Засновниця Холістичної Школи Здоров'я, яку закінчили вже більше 3700 студентів

Залишились питання?

Напишіть нам.

Київстар: +380974849438Lifecell: +380938347620Vodafone: +380501422243

При використанні будь-яких матеріалів з даного сайту, активне посилання на джерело є обов'язковим. Інформація, розміщена на сайті, не є закликом до дії, не є заміною медичної діагностики, консультації або лікування конкретних захворювань і має виключно ознайомлювальний характер. Ніколи не нехтуйте та не відкладайте звернення за професійною медичною допомогою, покладаючись на інформацію, яку ви прочитали, побачили чи прослухали на сайті dietolog.vlasnyuk.com, або на сайтах, які на нього посилаються. За жодних обставин редакція сайту dietolog.vlasnyuk.com та його автори не несуть відповідальності перед будь-якою особою за шкоду будь-якого характеру, що виникла у будь-якому випадку від використання інформації з сайту. Інформація на цьому сайті не повинна розглядатися як заміна консультації з лікарем. Перед застосуванням будь-якої інформації, представленої на сайті dietolog.vlasnyuk.com, Вам необхідно проконсультуватися зі своїм лікарем та іншими фахівцями, або відмовитися від її використання.

Політика конфіденційності

Публічний договір

2024. Всі права захищені