Холістична Школа Здоров'я Наталії Власнюк

Світлана Соколова

Illustration

Вітаю, мене звати Світлана Соколова. Я куратор і нутриціолог Школи Наталії Власнюк.
Тема здорового способу життя і здорового харчування стала мені рідною після довгих походів по лікарях (гіпотиреоз з АІТ, 10 років на гормонах і всі «принади» гіпотиреозу: стомлюваність, сонливість, слабкість, відсутність енергії вранці та протягом дня, мерзлявість, порушення пам'яті невірна робота ШКТ, проблеми з волоссям/нігтями/шкірою і на які ендокринологи зазвичай не звертають уваги, адже ж «аналізи у вас ідеальні»).
Щоб допомогти собі я почала вивчати нутриціологію, цікавитись як все працює в організмі, потім пройшла навчання на всіх 4 рівнях в Школі Здоров'я Наталії Власнюк, яка і показала мені вектор руху вперед. Я і зараз продовжую навчатись, обираючи більш вузькі теми, для того, щоб досконало розібратися в тому, як функціонує наш організм та як йому допомогти, слухаю лекції по превентивній медицині, читаю фахову літературу. Адже нутриціологи й інші спеціалісти превентивної медицини вчаться вже життя, одним дипломом чи курсами це не закінчується.
Нутриціологія - це більше не про те, як правильно харчуватись, а про те - щоб бути здоровим. Це не про чудодійну пігулку, яка вилікує вас за тиждень, але є багато методик, схем і харчових звичок, які відмінно працюють в комплексі й повертають енергію, стабільний настрій і любов до життя! Якщо прибрати організм із руйнівної середи, зазвичай він має дивовижну здатність до самовідновлення.
Тому я маю комплексний підхід до відновлення Вашого здоров’я, коли організм розглядається як єдина система, а не окремі органи. І все це робиться покроково, адже проблема на потрібному рівні вирішується через розв'язання проблем на попередніх рівнях.
Отже, ми з Вами розберемо:
- Стан вашого організму (чек-ап базових аналізів) на цей момент;
- Перевіримо стан вуглеводного, білкового та ліпідного (жирового) обміну, наслідки цих порушень та визначимо стратегію їх нормалізації ;
- Виявимо дефіцити та які наслідки вони нам нанесли або можуть створити в майбутньому;
- Визначимо наявність та причини будь-якої анемії (залізодефіцитної, В-дефіцитної) та визначимо стратегію її усунення;
- Перевіримо стан вашої щитоподібної залози - диригента нашого організму, та побудуємо стратегію її відновлення або підтримки; визначимо, чи потрібна гормонотерапія і як її уникнути; гіпотиріоз - це не вирок, можна бути енергійним і жити повноцінно і щасливо;
- З’ясуємо чи є проблеми з травленням; докопаємось до харчової істини яка руйнує ваше здоров»я і красу;
- Розв'яжемо проблеми випадіння волосся, сухості шкіри, висипів;
- Нормалізуємо гормональний фон без приймання гормонів;

Непомітне та приємне схуднення, приплив енергії та покращення якості життя на фоні налагодження функцій організму – гарантується!
Отже, я допоможу Вам розібратись у стані вашого організму на даний час за результатами Ваших аналізів, виявимо причини та можливі наслідки та вибудуємо стратегію з відновлення функцій організму та профілактуванні захворювань у майбутньому, покращення самопочуття і якості життя через зміну харчових звичок та способу життя саме для Вас.
Будь-якій хворобі краще запобігати, ніж потім лікувати.

При використанні будь-яких матеріалів з даного сайту, активне посилання на джерело є обов'язковим. Інформація, розміщена на сайті, не є закликом до дії, не є заміною медичної діагностики, консультації або лікування конкретних захворювань і має виключно ознайомлювальний характер. Ніколи не нехтуйте та не відкладайте звернення за професійною медичною допомогою, покладаючись на інформацію, яку ви прочитали, побачили чи прослухали на сайті dietolog.vlasnyuk.com, або на сайтах, які на нього посилаються. За жодних обставин редакція сайту dietolog.vlasnyuk.com та його автори не несуть відповідальності перед будь-якою особою за шкоду будь-якого характеру, що виникла у будь-якому випадку від використання інформації з сайту. Інформація на цьому сайті не повинна розглядатися як заміна консультації з лікарем. Перед застосуванням будь-якої інформації, представленої на сайті dietolog.vlasnyuk.com, Вам необхідно проконсультуватися зі своїм лікарем та іншими фахівцями, або відмовитися від її використання.

Політика конфіденційності

Публічний договір

2024. Всі права захищені