Холістична Школа Здоров'я Наталії Власнюк

Світлана Соколова

Illustration

Вітаю, мене звати Світлана, я з м. Кривий Ріг.Тема здорового способу життя і здорового харчування стала мені рідною після довгих походів по лікарях (гіпотиреоз з АІТ, 10 років на гормонах і всі «принади» гіпотиреозу: стомлюваність, сонливість, слабкість, відсутність енергії вранці і протягом дня, мерзлявость, порушення пам'яті невірна робота ШКТ, проблеми з волоссям/нігтями/шкірою і т.і).
Щоб допомогти собі я почала вивчати нутріціологію , слухати лекції по превентивній медицині, читати фахову літературу, потім пройшла навчання на всіх 4 рівнях в Школі Здоров'я Наталії ВласнюкНутриціологія - і це більше не про те, як правильно харчуватись, а про те - щоб бути здоровим.
Якщо прибрати організм із руйнівної середи, зазвичай він має дивовижну здатність до самовідновлення. Тому основною моєю метою є допомогти Вам розібратись у стані вашого організму на даний час, відновленню його функцій та профілактуванні захворювань у майбутньому, покращення самопочуття і якості життя через зміну харчових звичок та способу життя саме для Вас.Будь яку хворобу краще попередити, ніж потім лікувати.

При використанні будь-яких матеріалів з даного сайту, активне посилання на джерело є обов'язковим. Інформація, розміщена на сайті, не є закликом до дії, не є заміною медичної діагностики, консультації або лікування конкретних захворювань і має виключно ознайомлювальний характер. Ніколи не нехтуйте та не відкладайте звернення за професійною медичною допомогою, покладаючись на інформацію, яку ви прочитали, побачили чи прослухали на сайті dietolog.vlasnyuk.com, або на сайтах, які на нього посилаються. За жодних обставин редакція сайту dietolog.vlasnyuk.com та його автори не несуть відповідальності перед будь-якою особою за шкоду будь-якого характеру, що виникла у будь-якому випадку від використання інформації з сайту. Інформація на цьому сайті не повинна розглядатися як заміна консультації з лікарем. Перед застосуванням будь-якої інформації, представленої на сайті dietolog.vlasnyuk.com, Вам необхідно проконсультуватися зі своїм лікарем та іншими фахівцями, або відмовитися від її використання.

Політика конфіденційності

Договір оферти

2023. Всі права захищені