Холістична Школа Здоров'я Наталії Власнюк

Юлія Кулик

Illustration

Я - Юлія, нутріціолог школи здоров’я Наталії Власнюк, маю вищу освіту, працюю викладачем у ВНЗ. Місто Дніпро.Почала займатись нутріціологією з 2019 року та з того часу жодного дня не проходить без нових знань та практики.
У своїй роботі дотримуюсь холістичного підходу - розглядаю організм як єдине ціле, а не сукупність окремо функціонуючих органів. Допомагаю зрозуміти причинно-наслідкові зв’язки між способом життя (включаючи харчування та звички) та здоров’ям людини.

Вважаю, що найважливіше - це зрозуміти причини порушень в організмі, адже саме робота з ними призводить до відновлення та покращення стану здоров’я!

Якщо вас турбує випадіння волосся, зайва вага, хронічна втома, порушення менструального циклу, проблеми, пов’язані з жовчовідтоком, важкість та печія після їжі, закрепи, часті застуди та ін., то ви давно не перевіряли свій організм. Я інтерпретую ваші аналізи на основі інтегративних показників та допоможу провести корекцію шляхом рекомендацій по харчуванню, образу життя та компенсації дефіцитів.

Моя місія - використовуючи свої знання та досвід, допомогти клієнтам та студентам нашої школи навчитись бути здоровими, адже це цілком реально!

Закінчила 4 рівні школи здоров’я Наталії Власнюк «СамСобіНутріціолог», працюю куратором, консультую по різноманітним проблемам, пов’язаним із відновленням організму.

При використанні будь-яких матеріалів з даного сайту, активне посилання на джерело є обов'язковим. Інформація, розміщена на сайті, не є закликом до дії, не є заміною медичної діагностики, консультації або лікування конкретних захворювань і має виключно ознайомлювальний характер. Ніколи не нехтуйте та не відкладайте звернення за професійною медичною допомогою, покладаючись на інформацію, яку ви прочитали, побачили чи прослухали на сайті dietolog.vlasnyuk.com, або на сайтах, які на нього посилаються. За жодних обставин редакція сайту dietolog.vlasnyuk.com та його автори не несуть відповідальності перед будь-якою особою за шкоду будь-якого характеру, що виникла у будь-якому випадку від використання інформації з сайту. Інформація на цьому сайті не повинна розглядатися як заміна консультації з лікарем. Перед застосуванням будь-якої інформації, представленої на сайті dietolog.vlasnyuk.com, Вам необхідно проконсультуватися зі своїм лікарем та іншими фахівцями, або відмовитися від її використання.

Політика конфіденційності

Публічний договір

2024. Всі права захищені