Холістична Школа Здоров'я Наталії Власнюк

Медведева Майя

Illustration

Рада Вас вітати! Мене звуть Майя. Мені 48 років. Я з Одеси.Я сертифікований нутриціолог з медичною освітою. Свою кар'єру я розпочала з медицини. Основна моя робота- це 15 років у лікарні швидкої допомоги, потім підвищила свою кваліфікацію, закінчила Харківський Фармацевтичний університет за спеціальністю «Провізор». Пропрацювавши 20 років у медицині мене завжди цікавили причини захворювань. Перебуваючи постійно в стресових ситуаціях у мене з'явилася інсулінорезистентність, зайва вага і т.д.З часом я почала цікавитися здоровим харчуванням, вивчала питання про поєднання продуктів та баланс раціонів.І тоді я зрозуміла, що мені цікава Нутриціологія і я вирішила поглибити свої знання та розпочала свій шлях зі школи Здоров'я Наталії Власнюк.
За допомогою знань з Нутриціології я вирішила свої проблеми з кишечником, інсулінорезистентністю, скинула зайву вагу. Змінила себе не тільки зовні, а й усередині.
Можливість запобігати розвитку хвороби на етапі початкових порушень дуже надихнула мене!Адже всю свою практику в доказовій медицині я бачила вже запущені захворювання,з можливістю лише їхньої корекції.
Зараз у своєї роботі я веду консультації і використовую знання нутріціологіі та психосоматики та й найголовніше -холістичний підхід!І мене дуже тішить,що мої клієнти стають на шлях здоров’я та довголіття разом зі мною!

Закінчила 4 рівні школи Здоров’я Наталі Власнюк “СамСобі нутріциолог”, працюю куратором.
Самостійно веду консультації , допомагаю людям стати здоровішими та почути своє тіло!

При використанні будь-яких матеріалів з даного сайту, активне посилання на джерело є обов'язковим. Інформація, розміщена на сайті, не є закликом до дії, не є заміною медичної діагностики, консультації або лікування конкретних захворювань і має виключно ознайомлювальний характер. Ніколи не нехтуйте та не відкладайте звернення за професійною медичною допомогою, покладаючись на інформацію, яку ви прочитали, побачили чи прослухали на сайті dietolog.vlasnyuk.com, або на сайтах, які на нього посилаються. За жодних обставин редакція сайту dietolog.vlasnyuk.com та його автори не несуть відповідальності перед будь-якою особою за шкоду будь-якого характеру, що виникла у будь-якому випадку від використання інформації з сайту. Інформація на цьому сайті не повинна розглядатися як заміна консультації з лікарем. Перед застосуванням будь-якої інформації, представленої на сайті dietolog.vlasnyuk.com, Вам необхідно проконсультуватися зі своїм лікарем та іншими фахівцями, або відмовитися від її використання.

Політика конфіденційності

Договір оферти

2023. Всі права захищені