Холістична Школа Здоров'я Наталії Власнюк

Медведева Майя

Illustration

Вітаю, мене звати Майя! Я сертифікований дієтолог з медичною освітою Школи здоров'я Наталії Власнюк. Маю вищу фармацевтичну освіту за спеціальністю «Провізор». Закінчую магістратуру, факультет Нутриціологія! Моя основна медична практика – 15 років у лікарні швидкої допомоги. Можливість запобігати розвитку хвороби на етапі початкових порушень мене дуже надихнула! Адже всю свою практику в доказовій медицині я бачила вже запущені захворювання з можливістю тільки їх корекції. Дізнавшись всі тонкощі інтегративної медицини, я пообіцяла, що буду допомагати іншим людям одужати, щоб вони не впадали у відчай, а грамотно відновлювали своє здоров'я.
Зараз у своїй роботі я консультую та використовую знання дієтології та психосоматики і, найголовніше, холістичний підхід!  У своїй практиці я допомагаю розібратися в питаннях : - зниження ваги та збалансоване харчування - підтримка щітовидной залози - вуглеводний обмін (цукровий діабет 2 типа, інсулінорезістентність)- запалення шлунково-кишкового тракту- гормональні дисбаланси, підготовка до менопаузи- відновлення організму після вірусних захворювань- закриття дефіцитів ,та корекція самопочуття і підвищення рівня енергії І я дуже рада, що мої клієнти стають на шлях здоров'я і довголіття разом зі мною!

При використанні будь-яких матеріалів з даного сайту, активне посилання на джерело є обов'язковим. Інформація, розміщена на сайті, не є закликом до дії, не є заміною медичної діагностики, консультації або лікування конкретних захворювань і має виключно ознайомлювальний характер. Ніколи не нехтуйте та не відкладайте звернення за професійною медичною допомогою, покладаючись на інформацію, яку ви прочитали, побачили чи прослухали на сайті dietolog.vlasnyuk.com, або на сайтах, які на нього посилаються. За жодних обставин редакція сайту dietolog.vlasnyuk.com та його автори не несуть відповідальності перед будь-якою особою за шкоду будь-якого характеру, що виникла у будь-якому випадку від використання інформації з сайту. Інформація на цьому сайті не повинна розглядатися як заміна консультації з лікарем. Перед застосуванням будь-якої інформації, представленої на сайті dietolog.vlasnyuk.com, Вам необхідно проконсультуватися зі своїм лікарем та іншими фахівцями, або відмовитися від її використання.

Політика конфіденційності

Публічний договір

2024. Всі права захищені