Холістична Школа Здоров'я Наталії Власнюк

Тетяна Гордійчук

Illustration

Вітаю, мене звати Тетяна!

Я нутріціолог школи здоров’я Наталії Власнюк.
Маю вищу медичну освіту. У 2006 році закінчила національний медичний університет ім. О.О. Богомольця

Нутриціологією щиро захоплююсь і з превеликим задоволенням постійно відкриваю для себе щось нове в області фізіології, біохімії, генетики людини. Ще в університеті сумлінно проходила ці науки, але ніколи не пов'язувала їх разом. Нутріціологія дозволила змінити мій власний традиційний медичний погляд на сучасний холістичний, тобто цілісний, до здоров’я.
Будь-який процес в нашому тілі це безперервний каскад біохімічних реакцій, які створюють справжню магію комфортного життя.

З чим працюю як нутріціолог:
Інтерпретація (розшифрування) аналізів
Корекція ваги
Здоров'я шлунково-кишкового тракту, в тому числі відновлення мікрофлори кишківника при СНБР, кандидозі
Допомога в закритті дефіцитів вітамінів та мікроелементів.
Корекція вуглеводного обміну : Інсулінорезистентність, Цукровий Діабет 2 типу
Анемії та залізодефіцит
Підготовка до вагітності
Комфортна менопауза
А також СПКЯ, ендометріоз, АІТ, гіпотиреоз та інші.
Індивідуальний підхід та підтримка.

Школа Здоров'я "Сам Собі Нутриціолог" Наталії Власнюк
Постійний учасник науково-практичних семінарів по нутриціології та дієтології, асоціації дієтологів та нутріціологів України.
Учасник конференцій та круглих столів лікарів та нутріціологів в сфері гастроентерологія та гінекологія.
Різноманітні курси інтегративних лікарів

При використанні будь-яких матеріалів з даного сайту, активне посилання на джерело є обов'язковим. Інформація, розміщена на сайті, не є закликом до дії, не є заміною медичної діагностики, консультації або лікування конкретних захворювань і має виключно ознайомлювальний характер. Ніколи не нехтуйте та не відкладайте звернення за професійною медичною допомогою, покладаючись на інформацію, яку ви прочитали, побачили чи прослухали на сайті dietolog.vlasnyuk.com, або на сайтах, які на нього посилаються. За жодних обставин редакція сайту dietolog.vlasnyuk.com та його автори не несуть відповідальності перед будь-якою особою за шкоду будь-якого характеру, що виникла у будь-якому випадку від використання інформації з сайту. Інформація на цьому сайті не повинна розглядатися як заміна консультації з лікарем. Перед застосуванням будь-якої інформації, представленої на сайті dietolog.vlasnyuk.com, Вам необхідно проконсультуватися зі своїм лікарем та іншими фахівцями, або відмовитися від її використання.

Політика конфіденційності

Публічний договір

2024. Всі права захищені