Холістична Школа Здоров'я Наталії Власнюк

Холістична Школа Здоров'я Наталії Власнюк

«СамСобіНутриціолог» Рівень 1+2

Це курс, який за 14 тижнів допоможе сформувати базу здоров'я на все життя.

Illustration
 • Після нього ви будете знати, яке харчування принесе користь саме вам, дізнаєтесь про головні для життя вітаміни та мінерали. Ви зрозумієте, чому такі прості звички як сон та вживання достатньої кількості води насправді такі важливі для здоров'я та енергійності.

 • За допомогою знань з курсу ви зрозумієте як налагодити роботу шлунково-кишкового тракту: покращити травлення, реанімувати печінку та налагодити функцію жовчного міхура, а також шлунку та підшлункової залози. Після нього ви зрозумієте, що треба зробити для покращення стану шкіри, волосся, нігтів та навіть імунітету.

 • Урок з інтегративної розшифровки аналізів – справжня «шпаргалка» для оперативної оцінки свого організму на все життя, щоб ви завжди могли допомагати собі та своїм близьким

 • Старт 29.07.2024

  Тривалість навчання на 1+2 рівнях - 14 тижнів

Вартість навчання 780 $

390 $

Оплата знімається в гривнях по курсу на момент покупки

Illustration

Виберіть зручний формат навчання:

1. Тариф «Оптимальний»

● Доступ до всіх відео уроків та бонусних вебінарів● Живий прямий ефір з Наталією Власнюк з відповідями на ваші запитання● Повні текстові конспекти українською мовою до кожного уроку, які можна роздрукувати ● Перевірка тестових завдань● Невеликі чати з кураторами, де вони відповідатимуть на всі запитання, які у вас виникатимуть протягом навчання. Також свої питання ви можете поставити безпосередньо Наталії на вебінарі● Живі практикуми з кураторами в маленьких групах для опрацювання навчального матеріалу

Додадкові матеріали:

 • 1. Схеми корегування нутрицевтиками різних станів:

  ● Програма очищення від бактерій (у т.ч. Helicobacter pylori), вірусів, грибкових інфекцій (у т.ч. Candida albicans), гельмінтів ● Для компенсації фолатного циклу● Для зниження гомоцистеїну● Для допомоги наднирковим залозам, поліпшення емоційного стану та нормалізації сну● Для кращого доперетравлення їжі, відновлення рівня білка та засвоєння вітамінів та мінералів● Для загоєння слизової шлунку, 12-палої кишки та лікування Helicobacter pylori● При видаленому жовчному● Для поліпшення жовчовідтоку, детоксикації печінки, відновлення печінки після COVID-19 та антибіотиків● Для нормалізації холестерину● Для нормалізації вуглеводного обміну при інсулінорезистентності та діабеті 2 типу (для зниження інсуліну, глюкози та глікогемоглобіну)● Для нормалізації мікрофлори кишечника при дисбіозах, запаленнях ШКТ та посиленій кишковій проникності● Збори цілющих трав при захворюваннях органів ШКТ ( в гайдах)● Протокол для відновлення та росту волосся● Для лікування залізодефіцитної та мегалобластної анемії● Для відновлення після COVID-19 та для зміцнення імунітету● Схема лікування герпетичної їнфекції, в т.ч. ВЕБ (Епштейна-Бар)

 • 2. Протоколи харчування:

  ● Аутоімунний протокол харчування● Протокол здорового харчування (а також для зниження ваги та при гастриті зі зниженою кислотністю)● Особливості харчування для набору ваги● Меню здорового харчування● Аутоімунне меню Мілтон● Особливості харчування при гастриті з підвищеною кислотністю шлунку та запальних захворюваннях 12-палої кишки● Особливості харчування та нутрицевтики при синдромі Жильбера● Особливості харчування при жирній печінці та естрогендомінуванні● Особливості харчування при жовчокам'яній хворобі та видаленому жовчному міхурі● Особливості харчування при гіпертонії та підвищеному холестерині● Особливості харчування при інсулінорезистентності● Особливості харчування при низькому інсуліні● Особливості харчування при анемії

 • 3. Додаткові матеріали:

  ● Гайд "Заготовка продуктів"● Гайд "Шкідливі та безпечні харчові добавки"● Гайд з корисними посиланнями ● Гайд "Безглютенові види борошна"● Гайд "Клітковина"● Гайд "Корисні чаї та напої"● Гайд "Лікарські рослини, що збуджують апетит"● Гайд ""Кістковий бульон"" ● Все, що вам потрібно знати про добавку Омега 3● Гайд "Мінеральні води Східниці"● Гайд "Профілактика та лікування коронавірусної інфекції"● Норми вітамінів та мінералів за віком● Гайд "Як підтримувати імунітет у сезон застуд"● Гайд "Сімейна АПТЕЧКА"● Програма "Рятуємо волосся"● Збори цілющих трав при захворюваннях органів ШКТ

 • 4. Відео:

  ● Тренування для зниження маси тіла● Тренування для набору маси тіла● Тренування з йоги для початківців

Повна вартість навчання 780 $

390 $

Оплата знімається в гривнях по курсу на момент покупки

2. Тариф «Індивідуальний»

 • Наповнення тарифу “Оптимальний”, а також:

  Індивідуальна консультація з кращим нутриціологом Холістичної Школи Здоров'я. Консультація включає: детальний розбір Ваших аналізів, надання рекомендацій щодо Вашого харчування та індивідуальний підбір нутрицевтиків для безпечного та ефективного оздоровлення

Повна вартість навчання 1080 $

540 $

Оплата знімається в гривнях по курсу на момент покупки

Залишилось 5 місць

3. VIP - тариф з консультацією Наталії

  Всього 5 місць 

 • Наповнення тарифу “Оптимальний”, а також:

  Індивідуальна двогодинна консультація з Наталією Власнюк з розбором Ваших аналізів, рекомендаціями щодо харчування та індивідуальним підбором нутрицевтиків з наступним 2-місячним супроводом у месенджерах (відповіді на ваші запитання, допомога у впровадженні лікування)

Повна вартість навчання | 1580 $

Оплата знімається в гривнях по курсу на момент покупки

Програма 1 + 2 рівня:

На 1 рівні розглядаються такі теми:

 • Урок 1. Психологія здоров'я

  Інформація допоможе вам отримати правильну мотивацію досягти наміченої мети і правильно підійти не лише до вивчення матеріалу курсу, а й до роботи вашого організму.

 • Урок 2, 3. Системне запалення в організмі. Стоп-продукти

  З’ясуєте, що таке системне запалення в організмі і чим загрожує, якщо його вчасно не зупинити.
  Дізнаєтесь, які аналізи здати для виявлення та контролю системного запалення. Зможете розшифровувати їх з точки зору інтегративного підходу, знатимете здорові норми, які дадуть змогу вам запобігати розвитку захворювань!
  Дізнаєтесь, які продукти слід вилучити зі свого раціону і чим їх замінити, щоб ніколи не створювати в тілі запальних процесів.

 • Урок 4. Розхламлення кухні

  Дізнаєтесь, які кухонні предмети є джерелом серйозних захворювань та які є для них безпечні альтернативи.

 • Урок 5. Все, що потрібно знати про воду

  Ви навчитеся розраховувати здорову норму води, дізнаєтесь, яку воду краще використовувати для пиття, як за допомогою води не тільки профілактувати, а й лікувати цілу низку захворювань, на що впливає вода в організмі.
  Отримаєте практичні рекомендації, яку мінеральну воду краще пити за різних захворювань.

 • Урок 6. Сон та його вплив на організм

  Навчитеся правильно спати, щоб не хворіти. Дізнаєтесь, які гормони регулює сон, як завдяки сну впливати на якісні показники відновлення організму.
  Дізнаєтесь, які нутрицевтики використовувати при безсонні і як допомагати наднирникам.

 • Урок 7. Рух - це життя

  Отримаєте рекомендації щодо видів фізичної активності та лікувального дихання залежно від ваших захворювань.

 • Урок 8. Вчимося складати свій раціон

  Навчитеся правильно складати свою тарілку, щоб отримувати всі життєво важливі макронутрієнти. Дізнаєтеся, який режим харчування та яке поєднання продуктів вам підходить.
  Навчитеся розраховувати калорії, потрібні для підтримки, зниження або набору ваги.

 • Урок 9, 10. Вітаміни і мінерали

  Зрозумієте, які у вас є дефіцити вітамінів і мінералів, навчитеся не тільки правильно поповнювати їх, а й розумітися на формах і дозах.
  Дізнаєтеся, які показники крові залежать від достатку чи дефіциту вітамінів та мінералів, як їх інтерпретувати та контролювати.

 • Урок 11. Інтегративне розшифрування аналізів

  Навчитеся розбиратися у своїх аналізах крові, калу та сечі.
  Навчитеся бачити зв'язок та вплив одного показника на інший.
  Дізнаєтеся інтегративні норми для кожного із значущих для контролю здоров'я показників.

На 2 рівні розглядаються такі теми

 • Урок 1. Травна система. Ротова порожнина. Шлунок

  Дізнаєтесь не просто структуру та функції цих органів травлення. А й залежність стану мікробіому ротової порожнини та захворювань ЩЗ, лор органів, оптимальний догляд за ротовою порожниною, та практичні рекомендації для корекції та підтримки необхідної кислотності шлунку.

 • Урок 2. Печінка. Травна та детоксикаційна функції

  Дізнаєтесь основні та не замінні процеси в печінці, їх ключові компоненти та ко фактори. Що впливає на функціональність печінки? А також необхідну нутритивну підтримку та вітамінні продукти для її оптимальної працездатності.

 • Урок 3. Жовчовивідна система

  Дізнаєтесь симптоми несправності біліарної системи. Ознайомитесь з естроген домінуванням, його причинами, лабораторною діагностикою цього статусу та функціональності печінки. Нутритивну корекцію, особливості харчування та рекомендації по стилю життя при Синдромі Жильбера, жовчокам’яній хворобі та підтримці гормонального статусу в період менопаузальної перебудови.

 • Урок 4. Ліпідний обмін 

  Дізнаєтесь деталі ліпідного обміну, його лабораторну діагностику та оптимальні показники. Як працюють статини та що насправді являється причиною підвищеного холестерину. Отримаєте практичні рекомендації по харчуванні, схему нутритивної підтримки при проблемах ліпідного обміну та підвищеному гомоцистеїні.

 • Урок 5. Підшлункова залоза. Травна функція

  Дізнаєтесь важливість підшлункової, різновид її груп ферментів, їх функції. Зрозумієте як без лабораторно та лабораторно діагностувати несправність та пошкодження підшлункової, як скорегувати своє харчування, підтримати її завдяки різноманітним травам та правильно підібрати фізичну активність при її захворюваннях.

 • Урок 6. Вуглеводний обмін. Інсулінорезистентність

  Навчитеся за допомогою нутрицевтиків регулювати рівень «поганого» та «хорошого» холестерину.
  Дізнаєтесь, як боротися з інсулінорезистентністю та знижувати цукор крові.

 • Урок 7, 8. Кишечник

  Дізнаєтеся, як лікувати синдром «дірявого кишечника», які нутрицевтики для цього застосовувати і тим самим позбавлятися алергії, допомагати щитоподібній залозі, суглобам та іншим органам.

 • Урок 9. Здорові шкіра, волосся, нігті

  Дізнаєтеся, як за допомогою харчування та нутрицевтиків впливати на стан шкіри, волосся та нігтів;
  від яких вітамінів та мінералів залежить їхнє здоров'я, які нутрієнти важливі, за якими аналізами виявляти проблеми та як впливати на їхній стан через травлення.
  Дізнаєтеся, які гормони впливають на стан шкіри та волосся і як за допомогою БАДів їх коригувати.

 • Урок 10. Анемія

  Навчитеся виявляти проблеми анемії за прямими і непрямими ознаками.
  Завдяки інтегративному розшифруванню аналізів зможете запобігати небезпечному стану, що впливає на здоров'я всіх органів, загальну енергію, зовнішній вигляд та здоров'я щитоподібної залози.

 • Урок 11. Здоровий імунітет

  Дізнаєтеся, що таке імунітет і як він працює.
  Дізнаєтесь, як за допомогою нутрицевтиків працювати з аутоімунними захворюваннями.
  Отримайте програму очищення від паразитів: гельмінтів, надлишкового грибкового, вірусного та бактеріального навантаження в організмі.
  Дізнаєтеся особливості водного голодування та його впливу на аутофагію для позбавлення від запалень та новоутворень.

 • Урок 12. Інтегративне розшифрування аналізів

  Навчитеся розбиратися у своїх аналізах крові, калу та сечі.
  Навчитеся бачити зв'язок та вплив одного показника на інший.
  Дізнаєтеся інтегративні норми для кожного із значущих для контролю здоров'я показників.

Як проходить курс?

Відеоуроки у записі виходитимуть тричі на тиждень на зручній освітній платформі. Ви зможете переглядати їх у зручний для Вас час.

Живі вебінари та зустрічі відбуватимуться у прямому ефірі згідно з розкладом. Всі живі зустрічі будуть записані та викладені на освітню платформу наступного дня після проведення, і Ви зможете за необхідності ще не раз переглянути їх у записі.

Перед кожним прямим ефіром ви матимете змогу заповнити анкету та написати свої запитання. Відповіді на них Наталія даватиме на ефірах.

Студенти тарифу «Оптимальний» матимуть чати з кураторами для отримання оперативних відповідей на запитання.

Illustration

Курс проводить

Наталія Власнюк

нутриціолог з позитивними результатами більш, ніж у 7000 клієнтів та студентів по цілому світу.

  Магістр нутриціології
  Фахівець з харчування при різних захворюваннях
  Член української Ліги фітнес-дієтологів та нутриціологів
  Спікер міжнародних конференцій на тему здоров'я та харчування
  Засновниця Холістичної Школи Здоров'я, яку закінчили вже більше 3700 студентів

Залишились питання?

Напишіть нам.

Київстар: +380974849438Lifecell: +380938347620Vodafone: +380501422243

При використанні будь-яких матеріалів з даного сайту, активне посилання на джерело є обов'язковим. Інформація, розміщена на сайті, не є закликом до дії, не є заміною медичної діагностики, консультації або лікування конкретних захворювань і має виключно ознайомлювальний характер. Ніколи не нехтуйте та не відкладайте звернення за професійною медичною допомогою, покладаючись на інформацію, яку ви прочитали, побачили чи прослухали на сайті dietolog.vlasnyuk.com, або на сайтах, які на нього посилаються. За жодних обставин редакція сайту dietolog.vlasnyuk.com та його автори не несуть відповідальності перед будь-якою особою за шкоду будь-якого характеру, що виникла у будь-якому випадку від використання інформації з сайту. Інформація на цьому сайті не повинна розглядатися як заміна консультації з лікарем. Перед застосуванням будь-якої інформації, представленої на сайті dietolog.vlasnyuk.com, Вам необхідно проконсультуватися зі своїм лікарем та іншими фахівцями, або відмовитися від її використання.

Політика конфіденційності

Публічний договір

2024. Всі права захищені